Pokaz kolarstwa

Piątkowy dzień, 14 września, w szkole zaczął się bardzo ciekawie.
          Piątkowy dzień, 14 września, w szkole zaczął się bardzo ciekawie. Mieliśmy bowiem przyjemność gościć w naszej szkole młodzieżowych mistrzów Polski w kolarstwie oraz ich trenera, p. Witolda Domaszewicza. Był to pokaz ich umiejętności oraz szansa na obejrzenie profesjonalnego roweru i przejechanie się nim. Koledzy i koleżanki aż rwali się, by dosiąść tych "rumaków". Każdemu się ta jazda podobała.
           Dzięki temu może ktoś poczuł w sobie ducha kolarstwa i zapiszę się na profesjonalne zajęcia! Będziemy czekać na mistrza kolarstwa w SP 3 w Legionowie.

autor: Julia Orlińska, kl. 7A
Umieszczono: 20.09.2018 r., godz. 10.57