Święto Rodziny

Impreza klasy 1a.

Czerwiec jest miesiącem, w którym z wielkim zaangażowaniem i trudem uczniowie szkoły podstawowej przygotowują występy dla Rodziców.
W ten niezwykle ważny czas pierwszoklasiści przedstawiają programy artystyczne nie tylko dla Mam, a również dla Tatusiów obchodząc wspólnie „Dzień rodziny”, na który może przybyć również ukochana babcia, jak i ukochana ciocia.
Podczas starannie przygotowanych występów uczniowie prezentowali swe talenty recytatorskie jak i wokalne, budząc zachwyt w oczach najbliższych.

„Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.

Umieszczono: 20.06.2017 r., godz. 22.44