Udział uczennic z klasy innowacyjnej matematyczno - przyrodniczej 5a w konferencji i warsztatach "Użyj komórki"

Promujemy pasje naszych uczniów....
W dniu 6 czerwca Julia Orlińska i Oliwia Sakowska z klasy 5A wzięły udział w konferencji i warsztatach "Użyj komórki" organizowanej przez Społeczną Szkołę Podstawową Nr 35 w Legionowie. Warsztaty przybliżyły tematykę oraz ukazały bogactwo i symbolikę słowa "komórka", odnajdowanego w sztuce, technice, przyrodzie i matematyce. Zajęcia pobudzały aktywność twórczą uczniów oraz pasje i uzdolnienia uczniów. Podczas warsztatów Julia Orlińska miała możliwość zaprezentowania przygotowanej prezentacji multimedialnej "Tajemniczy świat pszczół...", która wpasowała się w tematykę spotkania. Prezentacja Julii była również jednym z tematów na lekcji przyrody w naszej szkole. Rozbudzajmy w uczniach ich pasje i zainteresowania.
Umieszczono: 10.06.2017 r., godz. 20.52