Zakończenie roku szkolnego 2015/2016 klas 4-6 SP

.
        Dnia 24 czerwca 2016 roku dobiegł końca rok szkolny 2015/2016. W trakcie uroczystości uczestniczyli przybyli goście ksiądz prałat Lucjan Szcześniak, pani dyrektor Katarzyna Janicka, pani Anna Sułkowska, pan Marcin Chomiuk z Tygodnika Mazowieckiego To i Owo, p. Beata Niziołek wicedyrektor, p. Aldona Mirzejewska wicedyrektor, uczniowie i ich rodzice.
       Podczas wystąpienia Pani Katarzyna Janicka Dyrektor ZS Nr 3 w Legionowie zaznaczyła, że uczniowie z klas 4 – 5 szkoły podstawowej otrzymają świadectwa promocji do następnej klasy, zaś dla uczniów z klas 6 SP Nr 3, to czas zakończenia edukacji w naszej szkole i dzień otrzymania świadectw ukończenia szkoły podstawowej. Pani Katarzyna Janicka Dyrektor ZS Nr 3 zwróciła się również do uczniów tymi słowami, że jest przekonana, iż uczniowie klas szóstych opuszczają szkołę wyposażeni w wiedzę i umiejętności, które ułatwią im naukę w szkołach gimnazjalnych. Również podkreśliła, że jest to ostatni dzień pobytu w szkole przed wakacjami, to czas podsumowania wytężonej pracy w roku szkolnym 2015/2016, ale także czas podziękowań i gratulacji dla uczniów, nauczycieli i rodziców. Ponadto życzyła, by wakacyjne miesiące były przeznaczone na bezpieczny odpoczynek i wytchnienie od nauki. W trakcie uroczystości zakończenia roku uczniowie poszczególnych klas odbierali świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe za osiągnięcie najwyższych wyników w nauce. Miłym akcentem było wręczenie listów gratulacyjnych ich rodzicom.
        Ponadto uczennica Weronika Jaros z klasy 6 a została wybrana decyzją Rady Pedagogicznej Prymusem Szkoły ze Szkoły Podstawowej Nr 3.
Nagrody dla uczniów naszej szkoły ufundowała Rada Rodziców. Podczas uroczystości została wręczona nagroda ufundowana przez Prezydenta Miasta Legionowa w postaci wycieczki szkolnej, którą otrzymała klasa 6a za najlepszy wynik na sprawdzianie szóstoklasistów.
       W trakcie uroczystości zakończenia roku szkolnego pani Marta Czapska – Karadżow otrzymała nagrodę Nauczyciel 2016. Nagroda w postaci zestawu edukacyjnego Power Box została ufundowana przez Tygodnik Mazowiecki To i Owo, RWE oraz Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Nagrodę wręczał pan Marcin Chomiuk i pani Anna Sułkowska. Pani Dyrektor Katarzyna Janicka oraz zgromadzeni serdecznie gratulowali pani Marcie Czapskiej - Karadżow tak znaczącego wyróżnienia i sukcesu.
        Następnie po skończonej uroczystości wszyscy wychowawcy oraz uczniowie przeszli do sal, gdzie otrzymali świadectwa i udali się na zasłużone wakacje.

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2015/2016 i rozpoczęcia wakacji składamy
Drogim Uczniom i Szanownym Rodzicom
ogromne podziękowania za całoroczną współpracę
i życzymy
wspaniałego i bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji!!!

Umieszczono: 27.06.2016 r., godz. 17.45