Szkolenia Rady Pedagogicznej w ZS Nr 3

10 września 2015r. o godzinie 15.00 w sali gimnastycznej ZS Nr 3 odbyło się szkolenie. Tematem przewodnim było przekazanie informacji dotyczących. „Prawidłowego dokumentowania pracy nauczyciela i wychowawcy".
W szkoleniu wzięli udział dyrektorzy sąsiadujących ze sobą placówek Pani Dyrektor ZS Nr 3 Katarzyna Janicka, Ksiądz Dyrektor Zespołu Szkół Salezjańskich Marek Stachowicz, wicedyrektorzy p. Aldona Mirzejewska, p. Beata Niziołek, p. Agnieszka Filipowicz oraz kadra pedagogiczna obu placówek. Szkolenie prowadziła p. Renata Gorzkowska z Firmy od A do Z.

Spotkanie miało charakter szkoleniowy i zostało zwołane zgodnie z harmonogramem pracy Rady Pedagogicznej.

Prowadząca szkolenie cierpliwie i wnikliwie odpowiadała na zadawane przez słuchaczy pytania oraz wyjaśniała niezrozumiałe zagadnienia.

Jako kadra nauczycielska musimy się uczyć nieustannie i takie spotkania nam w tym pomagają.

Umieszczono: 16.09.2015 r., godz. 09.13