Literacki debiut z naszej szkoły

W styczniu 2018 roku ukazała się książka naszej nauczycielki Danuty Chowaniec „W rytmie dwunastu łap. Bim”.

Literacki debiut z naszej szkoły

W styczniu 2018 roku ukazała się książka naszej nauczycielki Danuty Chowaniec „W rytmie dwunastu łap. Bim” opowiadająca prawdziwą historię szczeniaka Bima, który niespodziewanie zjawił się w jej życiu i podbił serca wszystkich domowników włącznie z już rezydującymi w domu dwoma dużymi psami.
      „W rytmie dwunastu łap. Bim” to studium wzajemnych relacji trójki psów i opiekuna, zabawne i śmieszne sytuacje z życia codziennego, wspólny wypad wakacyjny nad morze, kształtowanie więzi i zaufania, to blaski i cienie żmudnego procesu wychowawczego braci mniejszych. Kilkanaście barwnych fotografii nawiązuje tematycznie do zdarzeń prezentowanych w kolejnych rozdziałach.
      Interesującym elementem książki jest wplecenie narracji prowadzonej z punktu widzenia szczeniaka, który dopiero poznaje świat i życie u boku czworonożnych kompanów.
      Książka uczy empatii i odpowiedzialności, bawi, edukuje i wzrusza. Jest przeznaczona dla wszystkich aktualnych i przyszłych posiadaczy psów.  Historia Bima ze wszech miar warta jest poznania z jeszcze jednego powodu – służy jako przestroga przed niebezpieczeństwami czyhającymi na naszego pupila zimową porą.

Zamówienia można składać przez:   www.empik.com lub www.zaczytani.pl

Serdecznie zapraszamy do lektury!

Umieszczono: 11.02.2018 r., godz. 22.20