Warsztaty Ozdób Świątecznych

Świetlica zamienia się w pracownię pomocników świętego Mikołaja..
Szyszkowe Mikołaje i świeczniki, gipsowe aniołki i szopki Bożonarodzeniowe, świąteczne osłonki z glinianych doniczek, świeczniki, bombki zdobione metodą decoupage. Te wszystkie świąteczne cuda powstawały na naszych oczach podczas Warsztatów Ozdób Świątecznych przygotowanych przez SP nr 3 w Legionowie.

7 grudnia w świetlicy szkolnej pojawili się rodzice uczniów naszej szkoły oraz nauczyciele, aby własnoręcznie wykonać świąteczne ozdoby. Tego dnia świetlica szkolna zamieniła się w warsztat Świętego Mikołaja. Część uczestników warsztatów tworzyło ozdoby z szyszek, gipsu czy gliny, po czym inni starannie pakowali je w świąteczne opakowania. Wszystko po to, aby rękodzielnicze prace trafiły na kiermasz świąteczny. Warsztaty po raz kolejny okazały się strzałem w dziesiątkę. W zajęciach wzięło udział około 40 osób, a swą obecnością zaszczyciły nas legionowskie media.

Umieszczono: 11.12.2017 r., godz. 20.26