Wyniki Konkursu historycznego „Legiony a niepodległość Polski w latach 1914 – 1918. Rola Józefa Piłsudskiego”

Uprzejmie informujemy, że 30 października 2015r. w Zespole Szkół Nr 3 w Legionowie odbył  się XVII Powiatowy Konkurs historyczny pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Legionowo „Legiony a niepodległość Polski w latach 1914 – 1918. Rola Józefa Piłsudskiego” dla szkół gimnazjalnych.
Do konkursu przystąpiło 20 uczniów.

Komisja w składzie:
Główny Inwentaryzator Muzeum Historycznego w Legionowie - Rafał Degiel
Nauczyciel historii w Zespole Szkół Nr 1 - Wacław Kobyliński
Nauczyciel historii w Zespole Szkół Nr 3 - Krzysztof Krysztoforski
wyłoniła  zwycięzców.

Laureatami konkursu zostali:
Rafał Kaska - Gimnazjum Nr 4 im. Aleksandra Kamińskiego
II miejsce
Radosław Rosłaniec - Gimnazjum Nr 6 w Zespole Szkolno–Przedszkolnym im. Legionów Polskich 1914 – 1918
III miejsce
Adrian Piechociński - Gimnazjum Nr 6 w Zespole Szkolno–Przedszkolnym im. Legionów Polskich 1914 – 1918

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy Dyrekcję, nauczyciela-opiekuna i uczniów biorących udział w XVII edycji konkursu „Legiony a niepodległość Polski w latach 1914 – 1918. Rola Józefa Piłsudskiego” na uroczyste podsumowanie konkursu i ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród, które odbędzie się w Zespole Szkolno–Przedszkolnym im. Legionów Polskich 1914 – 1918 przy ul. Jana Pawła I nr 2 w Legionowie w dniu 6 listopada 2015r. o godz. 10.00.