Zaproszenie na spotkanie z profesorem Mariuszem Jędrzejko z Mazowieckiego Centrum Profilaktyki Uzależnień - 02.12.2015 r. o godzinie 18.00

Szanowni Rodzice!

W dniu 02.12.2015 r. o godzinie 18.00 w sali widowiskowej w Ratuszu Miejskim w Legionowie odbędzie się spotkanie z profesorem Mariuszem Jędrzejko z Mazowieckiego Centrum Profilaktyki Uzależnień. Szkolenie to, w ramach programu „Bezpieczna i przyjazna szkoła" organizowanego przez Zespół Szkół w Legionowie i Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2 przy współudziale Urzędu Miasta Legionowa, ma na celu zaznajomienie rodziców z problemem nowych technologii cyfrowych w życiu dziecka i podniesienie ich kompetencji wychowawczych.

Nadmieniamy, że profesor Jędrzejko jest uznanym specjalistą w dziedzinie uzależnień młodych ludzi, spotkania z nim to konfrontacja z niekonwencjonalnym spojrzeniem na wychowawcze działania szkoły i rodziców.

Przewidywany czas trwania spotkania: 75 minut.