III miejsce chłopców w półfinale województwa w koszykówce

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych....
Dnia 15.12.2017r. w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Wołominie w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się zawody z koszykówki chłopców - Olimpiada Młodzieży. Był to trzeci poziom rozgrywek - etap międzypowiatowy (półfinał województwa mazowieckiego). DO rywalizacji stanęło pięć szkół reprezentujących swoje powiaty. W turnieju rozegraliśmy 2 mecze. Pierwszy mecz to rywalizacja z SP5 Piaseczno w która była wymieniana w roli faworyta ze względu na klasy sportowe o profilu koszykarskim i rywalizacje zawodników w ligowych. Początek meczu był w miarę wyrównany, ale z czasem inicjatywę przejęłi przeciwnicy i sukcesywnie powiększając przewagę wygrali mecz 46:20. W drugim meczu rywalizowaliśmy z SP2 Nowy Dwór i stawką był medal brązowy. Od początku weszliśmy mocno w mecz i nie daliśmy przeciwnikowi rozwinąć skrzydeł o czym świadczy wynik końcowy 33:11. W klasyfikacji końcowej zajęliśmy znakomite III miejsce i brązowe medale. Jest to niewątpliwie sukces naszej szkoły i należą się wielkie słowa uznania dla zawodników.

Skład brązowych medalistów półfinału województwa mazowieckiego:

1. Filip Markiewicz IIIa
2. Maciej Deplewski IIIa