Międzynarodowe Warsztaty Młodzieży

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Kusocińskiego w Legionowie jako Szkoła Stowarzyszona UNESCO, już po raz czwarty organizuje ....

Szkoła Podstawowa nr 3 im. J. Kusocińskiego w Legionowie jako Szkoła Stowarzyszona UNESCO, już po raz czwarty organizuje Międzynarodowe Warsztaty Młodzieży w Legionowie pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Legionowo, Starosty Legionowskiego, Polskiego Komitetu ds. UNESCO oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika. W wymianie  09 -13. 10. 2017 r. wezmą udział uczniowie i nauczyciele ze szkół partnerskich z Czech, Łotwy i Ukrainy

W ramach warsztatów zaplanowano szereg zajęć dla dzieci i młodzieży zarówno na terenie szkoły, miasta jak i stolicy. Goście wezmą udział w zajęciach przyrodniczych, teatralnych, plastycznych, chemicznych, tanecznych; zwiedzą zabytki Legionowa i Warszawy, a także będą mieli okazję przyjrzeć się bliżej pracy nauczycieli i uczniów podczas zajęć prowadzonych w ramach wymiany doświadczeń. W programie Warsztatów tradycyjnie zaplanowano także Międzynarodowy Festiwal Teatralny  w j.angielskim, podczas którego wszystkie państwa będą prezentowały rodzimą literaturę.

Umieszczono: 05.10.2017 r., godz. 23.32