UDZIAŁ UCZNIÓW GIMNAZJUM W DIGITAL YOUTH FORUM

Zdobywamy nowe doświadczenia....
Dania 25 maja 2017 r. uczniowie gimnazjum uczestniczyli w Digital Youth Forum, które odbyło się w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Celem spotkania było m. in. promowanie pozytywnych zachowań online i pozytywnego wykorzystania nowych technologii (jako alternatywy do zachowań ryzykownych); wspieranie kreatywności, innowacyjności, sprawczości w obszarze nowych technologii i internetu; poszerzanie świadomości wokół zagrożeń online inspirowanie i motywowanie do działania. W trakcie konferencji wystąpiło wielu prelegentów mających na co dzień kontakt z „siecią” m. in. Beata Biel, Outstar, Remigiusz Wierzgoń znany jako Rezigiusz, Jakub Turowski. Promowali oni sposoby aktywnego wykorzystywania internetu do działalności prospołecznej oraz świadomego korzystania z nowych technologii. Całość uświetnił występ niezwykle utalentowanego Igora Faleckiego - Percussion Session.
Umieszczono: 05.06.2017 r., godz. 18.43