Powiatowy Konkurs Wiedzy o Polsce "Jestem Polakiem"

pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Legionowo.

7 lutego 2017r. w naszej szkole odbył się III etap Powiatowego Konkursu Wiedzy o Polsce "Jestem Polakiem" pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo. W konkursie wzięły udział 3-osobowe reprezentacje szkół z powiatu legionowskiego. Konkurs skierowany był do najmłodszych uczniów klas 1-3 SP.

Celem konkursu było budzenie zainteresowań tematyką historyczną, kształtowanie postaw patriotycznych, podnoszenie poziomu wiedzy historycznej oraz odkrywanie, rozwijanie i promowanie uzdolnień oraz pasji uczniów szkół podstawowych.

W tegorocznej edycji zespoły zmierzyły się z testem sprawdzającym znajomość zagadnień oraz układali puzzle, co sprawiło im ogromną radość.

Wszystkie drużyny wykazały się znakomitą wiedzą.

Wyniki konkursu:
I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 4
II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2
III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 7

Gratulujemy!

Wszystkim uczestnikom oraz opiekunom serdecznie dziękujemy za włożony wysiłek w przygotowanie się do konkursu
i zachęcamy do udziału w kolejnej edycji.

Umieszczono: 07.02.2017 r., godz. 13.33