Podręczniki

W związku ze zbliżającym się końcem roku szkolnego, informujemy o konieczności zwrotu wypożyczonych podręczników do 19.06.2018 r..
W związku ze zbliżającym się końcem roku szkolnego,
informujemy o konieczności zwrotu wypożyczonych podręczników do 19.06.2018 r.

Wpłaty za zniszczone podręczniki należy wnosić na konto

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Kusocińskiego w Legionowie
ul. Władysława Broniewskiego 7
05-120 Legionowo

konto 87 1560 0013 2911 2944 3000 0001

z dopiskiem „zwrot za zniszczoną książkę - tytuł, imię i nazwisko dziecka, klasa”

Informacja w sprawie zwrotu kwoty za uszkodzenie, zniszczenie lub niezwrócenie podręcznika lub materiału edukacyjnego przekazanego uczniom szkoły podstawowej - KLASY 1 SP

Uprzejmie informujemy, że w przypadku uszkodzenia, zniszczenia lub niezwrócenia podręcznika lub materiału edukacyjnego, należy wpłacić niżej wymienioną kwotę na konto szkoły .

* Nowi Tropiciele - 9,90  - koszt każdej części

*W przypadku podręczników do języka angielskiego do klasy I i III kwota zwrotu wynosi: 24,75 zł.

Informacja w sprawie zwrotu kwoty za uszkodzenie, zniszczenie lub niezwrócenie podręcznika lub materiału edukacyjnego przekazanego uczniom szkoły podstawowej  - klasy 4 SP, klasy 6 SP, klasy 7 SP oraz klasy  3 GIM.

Umieszczono: 21.06.2018 r., godz. 15.38