Powiatowy Konkurs Wiedzy o Polsce "Jestem Polakiem" pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Legionowo

Gratulujemy zwycięzcom....
19 marca 2018 r. w naszej szkole odbył się finał Powiatowego Konkursu Wiedzy o Polsce "Jestem Polakiem". W konkursie wzięły udział 3-osobowe reprezentacje szkół z powiatu legionowskiego: ze Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 2, Szkoły Podstawowej nr 3 im. Janusza Kusocińskiego, Szkoły Podstawowej nr 4, Szkoły Podstawowej nr 7, Szkoły Podstawowej nr 8, Szkoły Podstawowej im. Stefana Krasińskiego w Chotomowie oraz Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Jabłonnie.

Celem konkursu było budzenie zainteresowań tematyką historyczną, kształtowanie postaw patriotycznych, podnoszenie poziomu wiedzy historycznej oraz odkrywanie, rozwijanie i promowanie uzdolnień oraz pasji uczniów szkół podstawowych.

W tegorocznej edycji zespoły zmierzyły się z testem sprawdzającym znajomość zagadnień, kartami pracy, zgadywankami muzycznymi oraz układali puzzle, co sprawiło im ogromną radość.

Wszystkie drużyny wykazały się znakomitą wiedzą.

Wyniki konkursu:
I miejsce - Szkoła Podstawowa im. Stefana Krasińskiego w Chotomowie
II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Kusocińskiego
III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 4

Gratulujemy!

Wszystkim uczestnikom oraz opiekunom serdecznie dziękujemy za włożony wysiłek w przygotowanie się do konkursu i zachęcamy do udziału w kolejnej edycji.
Umieszczono: 20.03.2018 r., godz. 23.34