Warsztaty "Wydajemy własną książkę"

1 lutego uczniowie klasy 3d uczestniczyli w warsztatach pt:"Wydajemy własną książkę".

1 lutego 2017r. uczniowie klasy 3d uczestniczyli w warsztatach pt:" Wydajemy własną książkę", które poprowadził bibliotekarz Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. KEN w Warszawie Pan Robert Miszczuk. Podczas zajęć uczniowie dowiedzieli się jak powstają i do czego służą książki.

Młodzi czytelnicy mieli też okazję zobaczyć kolekcję Białych Kruków. Każdy wybrał coś dla siebie. Podziwiania nie było końca, gdyż autorzy książeczek okazali się bardzo kreatywni.

Po powrocie do szkoły z wielkim zapałem przystąpiliśmy do pracy. Efekty pokażemy niedługo.

Warsztaty te były okazją do promowania czytania oraz kultury książki, bo przecież nikt nie rodzi się czytelnikiem.
       Zapraszamy do obejrzenia bloga Wydajemy własną książkę.
Umieszczono: 01.02.2017 r., godz. 14.10