dziennik elektroniczny

Finał Międzyszkolnego konkursu "Poznajemy Postać Oskara Kolberga" pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo

W środę 11 lutego br. w Szkole Podstawowej nr 7 odbył się finał konkursu poświęcony polskiemu etnografowi - Oskarowi Kolbergowi. W rozgrywkach udział wzięło sześć drużyn ze szkół podstawowych powiatu legionowskiego. Po ciężkiej rywalizacji komisja sędziowska ogłosiła wyniki. Ocena łatwa nie była, bo jak mówiło jury uczniowie solidnie się przygotowali. Konkurs miał charakter zespołowy. Wygrała reprezentacja ze Szkoły Podstawowej nr 8. Drugie miejsce zdobyli zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Szkoły Podstawowej nr 7. Trzecie miejsce Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2. Czwarte miejsce ex aequo Zespół Szkół Nr 3, Szkoła podstawowa im. Jerzego Szaniawskiego w Jadwisinie.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Click to play this Smilebox slideshow
Create your own slideshow - Powered by Smilebox
Customize a slideshow design

im. Janusza Kusocińskiego w Legionowie