dziennik elektroniczny

Projekt edukacyjny „W zdrowym ciele zdrowy zuch, czyli wody dobry duch”.

Mazowieccy Liderzy Nauczania Sukcesu – konkurs dla nauczycieli

Konkurs na opracowanie opisu szkolnego projektu edukacyjnego dla uczniów gimnazjum wraz ze scenariuszem działań realizowany w ramach Projektu Mazowieccy Liderzy Nauczania Sukcesu został zorganizowany przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli z siedzibą w Warszawie, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. W konkursie mogli wziąć udział nauczyciele kontraktowi, mianowani i dyplomowani z województwa mazowieckiego. Konkurs składał się z dwóch etapów, w których należało opisać projekt interdyscyplinarny do zrealizowania z uczniami gimnazjum. Z naszej szkoły udział w konkursie wzięła pani Beata Niziołek (nauczyciel biologii), która opisała interdyscyplinarny projekt edukacyjny „W zdrowym ciele zdrowy zuch, czyli wody dobry duch”. Projekt p. Beaty Niziołek został nagrodzony przez komisję konkursową. Zwycięzcy konkursu zostali zaproszeni do podpisania umowy na przeniesienie przez Wykonawcę na Zamawiającego praw autorskich w celu opublikowania pracy.

Karta projektu

Scenariusz działań

im. Janusza Kusocińskiego w Legionowie
ul. Władysława Broniewskiego 7,