dziennik elektroniczny

"Akademia Pana Kleksa"

Bardzo polecam książkę '' Akademia Pana Kleksa''. Jest ona bardzo lubiana przez wszystkie dzieci. Bohaterem tej książki jest Adam Niezgódka, który uczy się w tej Akademii. Mieści się ona w parku, za murem, przy ulicy Czekoladowej. W murze są furtki, wiodące do bajek. Uczniowie pana Kleksa zaczynali się na literę A, nie musieli się uczyć na ocenę, tylko robili fajne zabawy: na przykład grali w piłkę, robili kleksy, składali papier z którego powstawały różne zwierzątka i postacie. Pan Kleks jest zabawny, śmiesznie się ubiera, ma czarną brodę, lubi bardzo dzieci, ma śmieszne pomysły. Chłopcy lubią tą szkołę, bo jest dużo fantazji, różnych ciekawych przygód. Bohater tej książki zasługuje na wysoką ocenę.
Łukasz Dubiński kl. 3a

im. Janusza Kusocińskiego w Legionowie
ul. Władysława Broniewskiego 7,
05-120 Legionowo