dziennik elektroniczny

Zakończenie roku szkolnego w klasach "0" w dniu 25.06.2015 r.

Data umieszczenia:

W czwartek 25 czerwca 2015 roku najmłodsi uczniowie Zespołu Szkół Nr 3 zakończyli oficjalnie naukę i rozpoczęli wakacje.

Uczniowie klas zerowych podsumowali 10-miesięczny okres nauki i zdobywania doświadczeń. Bogatsi w nową wiedzę i umiejętności postanowili, że od września będą pilnymi pierwszoklasistami, a także przyniosą dumę szkole i rodzinie. W tym dniu zerówkowicze uroczyście pożegnali swoje wychowawczynie, panie dyrektorki oraz pracowników szkoły. Dzieci podziękowały za opiekę i naukę, jakiej doświadczyły w szkole. Podczas przygotowanego występu artystycznego nie zapomniały wspomnieć o dobrych chwilach, jakie towarzyszyły im podczas każdego dnia, a także zaśpiewały piosenki o tematyce letnio-wakacyjnej. Uroczystość zakończyła się występem wokalnym dwóch zerówek „czasy miodowe kończą się”, które było sednem całego spotkania. Pani Dyrektor Katarzyna Janicka wraz z Przewodniczącą Rady Rodziców Panią Marzeną Wojtyńską podziękowały zgromadzonym uczniom za cały rok nauki i występ artystyczny, dostrzegając ich zaangażowanie i chęć do zdobywania wiedzy. Po zakończeniu przedstawienia uczniowie rozeszli się do swoich klas, gdzie pożegnali się z wychowawczyniami.

im. Janusza Kusocińskiego w Legionowie
ul. Władysława Broniewskiego 7,
05-120 Legionowo
tel. (22) 774-55-29