dziennik elektroniczny

Kategoria: Wszystkie
Aktualności: ostatnie 10

ODDZIAŁY W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

Wyprawka dla ucznia klasy pierwszej

Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

Szanowni Państwo, informujemy, że rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016 odbędzie się dnia 1 września

DOPALACZE

Gdzie szukać pomocy? Najważniejsze numery telefonów. W ostatnich dniach w kraju odnotowano wiele przypadków zatrucia narkotykami, tzw. dopalaczami.

Zebranie informacyjne dla rodziców

Szanowni Państwo, zebranie informacyjne dla rodziców uczniów z klas 1 szkoły podstawowej odbędzie się 27.08.2015 r. o godz. 16.00 w Zespole Szkół Nr 3 przy ul. Władysława Broniewskiego 7 na sali gimnastycznej.

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 Katarzyna Janicka

Darmowe podręczniki

Ważna informacja dla rodziców uczniów klas pierwszych, drugich, czwartych Szkoły Podstawowej oraz uczniów klas pierwszych Gimnazjum

Rekrutacja zakończona

Rekrutacja do Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum została zakończona. Listy uczniów przyjętych do szkoły są udostępnione w sekretariacie oraz zostały wywieszone na drzwiach szkoły.

Zakończenie roku szkolnego w dniu 26 czerwca 2015r. klas 1-3 SP i 4-5 SP oraz 1-2 Gim.

Następny dzień był świętem młodszych roczników, przyjemny moment dla tych uczniów, którzy dzięki swojej ciężkiej pracy oraz nienagannej postawie przez cały rok szkolny osiągali bardzo dobre wyniki w nauce.

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015 klas 6 SP i klas 3 Gim.

Minął kolejny rok szkolny. Nauczyliśmy się wielu nowych rzeczy, dzięki wycieczkom poznaliśmy ciekawe miejsca, przygotowywaliśmy inscenizacje, koncerty, uczestniczyliśmy w akcjach charytatywnych, dbaliśmy o środowisko. Wśród nas są uczniowie, którzy wyróżnili się szczególnie swoją pracowitością, biorąc udział w różnych konkursach, festiwalach i imprezach sportowych.

Zakończenie roku szkolnego w klasach "0" w dniu 25.06.2015 r.

W czwartek 25 czerwca 2015 roku najmłodsi uczniowie Zespołu Szkół Nr 3 zakończyli oficjalnie naukę i rozpoczęli wakacje.

im. Janusza Kusocińskiego w Legionowie
ul. Władysława Broniewskiego 7,
05-120 Legionowo
tel. (22) 774-55-29