TRÓJKOWY KIERMASZ WIELKANOCNY

Do Świąt pozostało tylko kilka dni i właśnie z tej okazji....

Do Świąt pozostało tylko kilka dni i właśnie z tej okazji,  2 kwietnia, przy współpracy nauczycieli, rodziców i uczniów,  zorganizowano Kiermasz Wielkanocny. Każdy, kto tego dnia odwiedził nasze stoiska, mógł nabyć ręcznie zrobione ozdoby świąteczne a także spróbować pysznego domowego ciasta. Największą popularnością cieszyły się jednak dekoracje wydrukowane na drukarce 3D. Nowoczesność w tradycji, to hasło na trwałe zagości już w murach Szkoły Podstawowej nr 3.

Takie wydarzenia stają się tradycją naszej szkoły a współpraca i zaangażowanie wszystkich pokazują, że takie działania jednoczą środowisko szkolne i przynoszą wymierne korzyści.

Wszystkim, którzy uczestniczyli w kiermaszu społeczność szkolna składa ogromne podziękowania!

Życzymy zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych.

Umieszczono: 12.04.2019 r., godz. 10.22