.
„Coraz dłuższe dni nastają, sroga zima odjechała.
A do życia powolutku budzi się przyroda cała”
Tadeusz Boy-Żeleński

21 marca organizatorem Pierwszego Dnia Wiosny w szkole był Samorząd Uczniowski.
W tym dniu uczniowie przyszli ubrani na zielono.
Mieli możliwość  uczestniczyć w nietypowych zajęciach przygotowanych przez grono nauczycielskie.
Wśród wachlarza gier i zabaw uczniowie grali w stopy, zmagali się z drabinką, sadzili fasolę czy wykonywali wielki wiosenny mural.
Ten wyjątkowy dzień w szkole upłynął w bardzo miłej i serdecznej atmosferze, sprawił ogromną frajdę  uczniom.
Samorząd Uczniowski oraz całe grono pedagogiczne wykazało się dużymi umiejętnościami organizatorskimi oraz nie lada kreatywnością, przygotowując całe wydarzenie.

Nad całością przedsięwzięcia czuwał opiekun SU: p. Beata Zamielska.

Wielkie słowa uznania należy skierować także do p. Agnieszki Burchart - Piórkowskie, p. Izy Czapiewskiej oraz p. Agnieszki Szybiak.
Drogie i niezastąpione Panie - WIELKIE DZIĘKI!!!

Umieszczono: 24.03.2019 r., godz. 18.11