Trójka gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

Drodzy Rodzice i Uczniowie w naszej szkole trwa zbiórka rzeczy na kiermasz.
Trójka gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

Drodzy Rodzice i Uczniowie w naszej szkole trwa zbiórka rzeczy na kiermasz, który odbędzie się 14 stycznia w niedzielę w godzinach od 9.00 do godziny ok. 19.00 w Liceum Konopnickiej w Legionowie, gdzie jest siedziba sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, do którego należy nasza szkoła. Trójka ma 26 uczniów-wolontariuszy, którzy będą kwestować na rzecz WOŚP, a także właśnie w LO im. Konopnickiej mamy swoje stoisko „Kramik rozmaitości Trójki”, gdzie pod szyldem naszej szkoły będziemy sprzedawać rozmaitości na rzecz podopiecznych Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jeżeli macie Państwo jakąś fajną rzecz, którą moglibyście podarować na nasze szkolne stoisko na rzecz WOŚP, to bardzo prosimy o wsparcie. Wszystkie pieniądze ze sprzedaży tych rzeczy idą na rzecz podopiecznych Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Rzeczy można przynosić do pani Agaty Sochy do sali 48. Można zrobić coś fajnego własnoręcznie albo przynieść np. coś z biżuterii albo zabawki, gry, filmy, płyty CD z muzyką, jakieś ozdoby, flakony, ramki, książki, kalendarze, torebki i tym podobne. Jeżeli macie Państwo coś wyjątkowo fajnego, można też to podarować na aukcję, która odbędzie się w LO im. Konopnickiej podczas 26. Finału WOŚP 14 stycznia 2018 roku. Wszystkie rzeczy na nasz kramik i na aukcję przynosimy do 12 stycznia 2018r. tj. do piątku włącznie. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska 14 stycznia. Bardzo prosimy zagrajcie razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i wesprzyjcie Trójkowy kramik. Dziękujemy za wsparcie tej najbardziej gorącej Orkiestry w środku zimy. Zapraszamy do śledzenia strony internetowej sztabu WOŚP, z którym gra nasza szkoła http://wosplegionowo.wixsite.com/konopnicka Tutaj będziecie mogli m.in. zobaczyć jakie rzeczy będą licytowane na niedzielnej aukcji i jakie atrakcje będą czekać na Was 14 stycznia podczas 26. Finału WOŚP. Oj, będzie się działo!

Umieszczono: 22.12.2017 r., godz. 18.51