Wybory na Oficjalne Logo Szkoły Promującej Zdrowie rozstrzygnięte

.
W dniach od 8 do 10 czerwca 2016r. w naszej szkole odbyły się Wybory na Oficjalne Logo Szkoły Promującej Zdrowie Zespołu Szkół Nr 3 w Legionowie. Uprawniona do głosowania była cała społeczność Zespołu Szkół Nr 3 w Legionowie czyli uczniowie, rodzice uczniów, nauczyciele i pozostali pracownicy naszej szkoły. Wybory miały na celu wyłonienie jednego Oficjalnego Logo Szkoły Promującej Zdrowie Zespołu Szkół Nr 3 w Legionowie. Zagłosować można było tylko jeden raz. Wyborca na karcie do głosowania stawiał znak „x” w kratce z lewej strony obok numeru logo. Można było zagłosować tylko na jedno logo. Postawienie znaku „x” w więcej niż jednej kratce lub niepostawienie znaku „x” w żadnej kratce powodowało nieważność głosu. Zagłosować można było na jedno logo spośród dziewięciu laureatów Szkolnego Konkursu Na Logo Szkoły Promującej Zdrowie. Organizatorem Wyborów była pani Agata Socha, która rozdała wszystkim uczniom i pracownikom szkoły, w tym nauczycielom przygotowane przez siebie specjalne karty do głosowania opatrzone pieczątką naszej szkoły. Karty do głosowania dla rodziców dostępne były w sekretariacie szkoły. Autorem zwycięskiego logo została Julia Podogrodzka uczennica klasy 3b gimnazjum, której praca zdobyła najwięcej głosów czyli 104 głosy na łącznie oddanych 430 głosów ważnych. Wyniki Wyborów zostały ogłoszone podczas uroczystości podsumowania działań promujących zdrowie w Zespole Szkół Nr 3 w Legionowie. Julia otrzymała za zwycięstwo dyplom oraz dwie książki o tematyce przyrodniczej. Julii serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Poniżej przedstawiamy Oficjalne Logo Szkoły Promującej Zdrowie Zespołu Szkół Nr 3 w Legionowie:
Umieszczono: 22.06.2016 r., godz. 08.34